Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olvassátok el. Mit gondoltok?...

Olvassátok el. Mit gondoltok? Ingerlékenység, aluszékonyság, halálfélelem stb

Figyelt kérdés
Egy ideje tényleg ideg beteg vagyok,rengeteget alszok és akkor is alig birok kikelni az ágyból. A kedvem is egyszer ilyen egyszer olyan... gyorsan változik.És nagyon lusta lettem... Esténként pánik roham szerűe tör rám halálfélelem is.Ez egy ideje van majdnem egy éve... Most arról van szó,hogy egy lusta szar vagyok vagy esetleg lehet más az oka... ismétlem régen nem voltam ilyen...

2013. nov. 12. 23:13
 1/6 automatakoktel ***** válasza:
Emlékszel bármilyen lehetséges kiváltó okra?
2013. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem:)
2013. nov. 13. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg arról van szó, hogy az idegrendszered túlterhelődött. Én voltam pánik-beteg, és ugyanígy éreztem magam. Hosszú pihenéseim között, jó, ha 15 percet tudtam valamit csinálni, aztán teljesen kimerültem, és újra pihennem kellett. Az idők során rájöttem, hogy sok olyan dolgot tettem, ami amit a lelkiismeretem nem hagyott jóvá, így egyre több feszültséget gyűjtöttem magamba. Sok félelmem volt, amelyektől megszabadulhattam volna, ha lemondok egy-két dologról, amiket olyan fontosnak tartottam. El kellett jutnom odáig, hogy az életem fontosabb, mint azok a dolgok, amelyekhez annyira ragaszkodok. Egy teljes szemlélet, és értékrend változtatásra volt szükségem ahhoz, hogy megszabaduljak a pánik-félelmektől. Azt is látnunk kell, hogy ezek a félelmek nem valóságon alapulnak, hanem a kimerült idegrendszer túlzott reakciója, és ezt nekünk is így kell kezelnünk abban a helyzetben...

Remélem tudtam segíteni!

2013. nov. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen tudtál. Én is gondolkodtam egy efféle váltáson hiszen ez tűnik csak logikusnak. Köszönöm,hogy írtál:)

2013. nov. 14. 04:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! Írj még, ha valami kérdésed van, ha tudok, segítek! ;)
2013. nov. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ítam privit!
2013. nov. 26. 03:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!