Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ez ellen? FONTOS

Mit csináljak ez ellen? FONTOS

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,nagyon hamar érő tipus vagyok/voltam.. Régen bármeddig fent lehettem,és simán felkeltem hajnalba akár,de most akármennyit alszok,nem pihenem ki magam soha.. Ez nem zavarna túlságosan,de már a tanulás rovására ment.. Mindenből rontottam 2-3 jegyet,ezelőtt csupa 5-ös voltam,pl tavaly is,most meg nem tudok leülni és tanulni,mert akàr ülő helyzetben is elalszok.. ( :DD ) Ha ez számítana,az evéssel is gondjaim vannak (pedig nem vagyok se sovány,se kövér.. 150 cm-hez 40 kg körül vagyok,és sportolok rendszeresen). Mit csináljak? Valami módszer,vagy nem tudom.. Gyógyszert is szedtem ez ellen,de nem vált be.. NORMÁLIS válaszokat

2013. nov. 24. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, szóval sok vitamint, és amennyit csak tudsz, legyél friss levegőn.
2013. nov. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokat vagyok a levegőn.. Gyümölcsöt nem sokat eszek,azt beszedem vitaminként,zöldséget nagyon kevésszer..
2013. nov. 24. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A friss gyümölcs és zöldség többet ér, mint a vitamin tabletták. :)
2013. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mind a hormonoknak köszönhető! Kamasz vagy, és a kamaszok alvásigénye nagyon sok...A jegyeid is talán emiatt romlottak, ilyenkor, hogy Vekerdy Tamás szavaival éljek "átépítés alatt" áll a szervezeted, pszichéd...


[link]

2013. nov. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!