Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ganlngion. Most akkor mi van?

Ganlngion. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Van egy ganglionom a bal csuklómon.Nekem elég kemény,sokan írják,hogy az övéké zselé szerű. Többször próbáltam a könyves módszerrel eltüntetni,ismerőst is megkértem,hogy segítsen,de többszöri próbálkozás után sem akar eltűnni,pedig már a csontom is majdnem eltört olyanokat ütött rá.

A zúzódásokon kívül semmi bajom nem lett,ugyan olyan mint régen,de nem akar eltűnni a ganlngion. Valami ötlet/tanács?



2013. nov. 24. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben nem ciki egy sebésztől kulturált segítséget kérni.. nem egy nagy beavatkozás.. de ha a könyv nem jött be, otthon akár még harci szekercékkel is próbálkozhattok.


Tényleg, ezzel el lehet menni orvoshoz, gyors téma semmi gyógyszerszedés meg hülyeség nem kell hozzá.

2013. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ti sosem olvastok utána semminek? A könyves módszer a legrosszabb, amit kipróbálhatsz ilyen esetben, örülj neki, hogy nem lett tőle komolyabb bajod!


Menj el sebészetre, ők beutalnak majd műtétre, és kiveszik. Nekem is eleinte zselés volt, majd megkeményedett. Egy hete sincs hogy műtöttek. Eszembe nem jutott volna könyvvel püfölni a kezemet...

2014. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!