Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az nagy baj ha 2 órányi...

Rábai Péter94 kérdése:

Az nagy baj ha 2 órányi alvások után nem egészen kipihenten de kb ugy érzem magam mintha 4-5órát aludnék? Nehéz kelés és nem birok elaludni . Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy ez azért van szerintem ...mert mikor hazaérek tanulok és tanulás után ,mint minden más gyerek bekapcsolja a gépet "én laptopot az ágyamon" és vagy beszélgetek valakivel chaten vagy keresgéleg olyan dolgokról információt ami engem érdekel és közbe max 1x-2x bealszok mert megy a zene is ,de csak kb 10 percre és a második ,de néha már az első után ugy érzem magam mintha kipihent lénnék és minimum hajnali 3-4 ig nem tudok aludni ,de nekem 5:45kor kell álltalában kelnem hogy beérjek suliba. Ez biztos normáltalan ,de mi az ok ??? semmifajta coffeint ilyesmit nem eszek iszok szivok satöbbi. Viszont régebben sportoltam erőteljesen nap 4óra edzéssel és már akkor alakult ez az alvás zavar de most rosszabb. Táplálkozásommal semmi gond mindig megeszek kb félkiló kenyeret meg 30-40dkg szalámit paprika paradicsom mindent amit találok. Normál testalkat ,de inkább izmos, és magas vagyok 90kiló fele,192-93 cm körüli. Abban segitsetek hogy tehet ellene! Köszönök minden segitséget. Nem tudom hogy a paramétereim miben befolyásolnak ...hozzáértő emberek tanácsát kérném köszöntem mégegyszer !!!

2013. nov. 25. 18:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!