Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy többnyire...

Miért van az, hogy többnyire amikor kezdek álomba merülni, az arcom vagy a vállam elkezd úgy "viszketni", mintha mászkálna rajta vmi bogár, közben pedig nem?

Figyelt kérdés
és azért van h nehezen tudok elaludni.és egyébként napközben semmi!!!nincs semmi kiütésem se allergiám..semmi!
2008. júl. 13. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen.12-15 éves koromig kb., de nem csak este, hanem nappal is.Úgy éreztem mintha bogarak futkosnának végig, de semmi látható jele nem volt.Anyukám nem vette komolyan szerinte pszichés...Én azóta se tudom akkor mi volt ez az érzés.De néha előjön így 21 évesen is főleg este...
2008. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szóval én sem tudom a konkrét okot.Viszont ritka dolog lehet, mert eddig magamon kívül nem tudtam, hogy más is érzett ilyet.Szóval nem vagyok bolond.És te se:)
2008. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:)hát jó tudni:)
2008. júl. 14. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Most olvastam.Esetleg poratkaMosd ka az ágynemüt.
2008. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!