Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fél éve járok gyógytornára és...

Fél éve járok gyógytornára és otthon is tornázom, megvalósítható hogy jövő tanévben már ne kelljen?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok és általánosban tornáztam 2 évet.esetleg valamilyen gyakorlattal vagy módszerrel nem lehet gyorsan gyógyítani a gerincferdülést és a hanyag tartást?

2014. jan. 10. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre szakszerű választ ortopéd orvostól kaphatsz!
2014. jan. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egész életedben kell vmilyen szinten, hogy ne térjen vissza legalább heti 3 alkalommal és az is jó ha heti egyszer úszni mégsz egy órát .
2015. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szintű.... Nekem az ízületeim lazák, és anno az is közrejátszott a gerincferdülés témában. Én massszíroztatom magamat, hogy legalább az izmok fel legyenek lazítva, és ne maradjanak letapadva, plusz szobabicikli(a legközelebbi uszoda az Debrecen - ami mindíg tömve van, vagy Adony, ami meg sport uszoda, és ovisokkal és iskolásokkal meg sportolókkal van tele, és csak hétvégenként lenne szabad, de valakinek be kell segítenie a házimunkába, mert tesóm már nem lakik velünk, csak néha esik be, így az én nyakamba esik. Arról már nem is beszélve, hogy oda a havi bérlet sok lenne. Meg itt a két kutya(sajátunk és tesóm haverjáé, ami egy nagytestű Szamojéd).
2018. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!