Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől mehettem össze tavaly óta?

Mitől mehettem össze tavaly óta?

Figyelt kérdés
Tavaly az iskolában 167-et mértek, én viszont pár napja itthon 164,5-et mértem háromféle mérőszalaggal is. Rosszul mértek volna a suliba vagy valami bajom van? Majdnem egy éve kiderült, hogy laktózérzékeny vagyok, azóta elég kevés tejterméket fogyasztok, lehet kalcium hiánytól? Vagy nézessem meg, hogy gerincferdülés-e? 18/L
2014. febr. 2. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Az iskolában valszeg cipőben mértek. Otthon meg meztéláb. Vagy az is lehet, hogy figyelmetlen volt, aki mért. Az összemenés 70 év után kezdődik, és nem 18 év után...
2014. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem cipőben mértek.
2014. febr. 2. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
pontosan, lehet gerincferdülés az oka, vagy csontritkulás, ez azonban a te korodban még nem valószinű.
2014. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnézetem a gerincem.
2014. febr. 2. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig ez nem a gerinced, csak mérési hiba. Magadnak nem tudod úgy megmérni ahogy ők mérik. Ráadásul rajtad kívül őket nem annyira érdekli hogy hány centit írnak a papírra. Valójában nem is értem hogy téged ez miért foglalkoztat.


Egyébként érdekességképpen mondom, hogy az ember nem ugyanolyan magas reggel, mint este. Alvás közben a gerincoszlopa megnyúlik, míg az egész napos függőleges terhelés következtében összenyomódik. Illetve ha egy csontkovács meggyurmáz és szétropogtat, akkor is változik a magasságod.

2014. febr. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem érdekel különösebben, csak kicsit megijedtem. Köszönöm a választ.
2014. febr. 3. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!