Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok éhesen elaludni,...

Nem tudok éhesen elaludni, mit lehet tenni? (lent)

Figyelt kérdés

Elsőnek hülyén hangzik és sokan írnák reflexből, hogy akkor egyél. Azonban más a probléma. Ha lefekvés(alvás) előtt több mint egy órával eszek, akkor már nem biztos, hogy elalszok.

Nagyon zavaró, hogy éjszaka járkálnom kell enni.


Amit még érdemes tudni rólam, hogy edzek rendszeresen, eszek 2-3 óránként naponta, de sajnos nincs rá lehetőségem, hogy egészséges kajákat egyek, mert szülőknél élek, nincs keresetem, és azt kell enni, ami itthon van.:/ Szóval a szokásos hulladék kaják. Ezt azért írtam le, mert ha nem eszek fehérjét (pl húst), akkor nem érzem magam teltnek. Lehet ez is közbe játszik.


Fura probléma, de remélem valaki tud segíteni.



#elalvás #éhes #éhesen
2014. febr. 10. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hulladék kaja???? Bocs, ha lesz jövedelmed akkor élhetsz igényeid szerint.
2014. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Költözz el és menj dolgozni. Akkor olyan fehérjeporokat meg koxokat zabálhatsz, amire csak igényed van (és pénzed).
2014. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Látom nem nagyon értetek meg. Egyetemre járok, még és van egy évem, nem tudok elmenni dolgozni.


Hulladék kaják alatt azt értem, hogy fehérlisztes kaják, sok cukor és állati zsír. És nekem ne mondja senki, hogy ezek az egészséges kaják.

2014. febr. 10. 18:27
 4/6 A kérdező kommentje:
És a fehérje az totál nem egészségtelen, kokszolni meg nem kokszolnék semmi pénzért. Úgy érzem rossz helyen tettem fel a kérdést. -.-
2014. febr. 10. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetem mellett nagyon sokan dolgoznak!
2014. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor maradok én a gonosz és a hibás!


Végül is biztos lenne időm dolgozni, úgy hogy suli van hétfőtől csütörtökig, arra is tanulni kell, plusz angol felsőfokra is készülök.

2014. febr. 10. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!