Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti nőttetek még miután kinőtt...

Ti nőttetek még miután kinőtt az arcszőrötök?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és már kezd a pajeszom nőni. Eddig csak egy kis bajszom volt és az államon valami. Még messze vagyok hogy teljes szőrzetem legyen de félek hogy ezek.annak a jelei hogy már nem növök...

A kérdés adott.

Miután kinőtt az arcszőrzetetek nötetek még és ha igen mennyit,milyen idősen??



2014. febr. 23. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem az összefüggést az arcszőrzet és a magasság között.
2014. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

16 éves koromóta nő a szakállam, de a növést már 15 éves koromban abba hagytam. Általában 15-16 év fölött nem igen nő senki max pár centit.... 16 éves koromban 176cm voltam most kereken 180 vagyok! 19/F


UI: [link]

2014. márc. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

én 17 évesen 178 voltam most 18 évesen 182 vagyok:)

185 akarok lenni :D

2014. márc. 9. 13:16
 4/5 anonim ***** válasza:
:D Akkor ezek szerint rosszúl tudom, pedig itt vagy 150 olyan válasz van ahol azt mondják, hogy 15-16 éven felűl nincs növés. Mindenesetre szúrkolok a 185 centihez! Remélem sikerűl elérned amit nekem úgynézki már nem.... :)
2014. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát szerintem mind úgy tanultuk suliban, hogy kb 24 éves korunkig nőhetünk bármennyit is :D De az a nagy, radikális növés az ott 14 évesen van valahol talán, aztán még pár kósza centi összejöhet. Én 184 vagyok, szerintem már nem leszek több.


Nekem fogalmam sincs, hogy mikor borotválkoztam, először, de most egy hónapon belül 19 évesen ha teljesen sima akarok lenni, akkor 2 naponta kellene borotválkoznom kb. De nincs sok köze a magasságnak az arcszőrzethez, kérdező!

2014. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!