Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Migrénem, refluxom, aranyerem,...

Migrénem, refluxom, aranyerem, rossz szemem, rossz izületeim, és bőrrákra hajlamos bőröm van (teli anyajegyekkel). Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

Kemény 25 éves vagyok, és már egy roncs...

Mihez, kihez, merre forduljak? Életkedvem már 0 ezek miatt, mert ha megoldódik egy probléma, egyből jön valami új (megműtettem a szemem, erre szétment a bokám, és a szemem is maradt rossz, a műtétet végző orvosok szerint nem szemészeti okkal...).

Egyszerűen már nem tudom élvezni az életem, pedig főiskola után most kezdődne az igazi életem :/


2014. márc. 11. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Első körben a háziorvosod javasolnám. A migrénnel lehet ő is tud kezdeni valamit.Az aranyeret ha nem olyan súlyos, gyógyszertári kenőccsel, étkezési szokások változtatásával tudod kezelni otthon.

Egyébként elég folyadékot iszol? Ha hosszú távon nincs meg a napi 1,5-2 liter, migrént is okozhat, szerepe lehet az aranyérben. (későbbiek során veseproblémát is okozhat)

Bőrgyógyászhoz is érdemes lenne elmenned megvizsgáltatni az anyajegyeket.

Egy jó szemészt is érdemes lenne felkeresned, aki el tudná magyarázni rendesen mi a baj a szemeddel a műtét után is.

Refluxhoz,ízületekhez nincs ötletem, talán más válaszoló tud hasznosat írni.

2014. márc. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aranyér akut állapotban patikai kenőcsökkel kezelhető, egyébként meg többnyire a nem megfelelő étrend vezet a kialakulásához. Az alkalmatlan étrend egyébként lehet a "migrén" oka is, már ha migrén egyáltalán. Napi 1/4 tabletta aszpirin-kalmopirint ki lehet próbálni 2-3 hétig, hogy segít-e. Az izületi fájdalom lehet a nem megfelelő étrend okozta köszvény előjele, de vírusos fertőzés is okozhatja. Anyajegyes bőr többnyire már kisgyerek korban jelentkezhet és gyenge immunrendszerre utalhat, különösen, ha kevés anyatejet kapott annak idején.
2014. márc. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Migrén, reflux: gondolom, gyógyszerrel kezelhető, karbantartható.

Rossz szem: ezzel még sokan vannak így.

Anyajegyek: ezt nem tartom nagy problémának, csak ne vidd túlzásba a napozást, tartsd be a szabályokat használj napvédő krémet, ha kint van erős napsugárzásban, akkor is ha nem kifejezetten napozol.

Aranyér: ez gondolom, nem folyamatosan van. Mitől jön ki? Arra vigyázz, ha tudod, hogy meg tudd előzni. Táplálkozással például lazítható a széklet, ha pl. szorulás miatt van.

Sajnálom, hogy így összejöttek a dolgok :(

Sajnos mindenkinek vannak problémái, úgy látszik, nálad ezek most az egészség területére koncentráltak. De hidd el, mindenkinek van valami, amivel meg kell küzdenie az életben szinte folyamatosan.

2014. márc. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!