Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rengeteget eszem, megis alig...

Rengeteget eszem, megis alig tudok wczni, miert?

Figyelt kérdés
Pentek este voltam utoljara nagy WC-zni. Ma megettem vagy 5 db toast kenyeret, szalamit, sult hust, fagyit, megse tudok menni Wcre. Tegnap is ettem hust, paradicsomot, majkremet, kenyeret....
2014. ápr. 6. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ilyeneket kellene enned, hanem sok sok rostos dolgot. Gyümölcsöket, zöldségeket, teljes kiőrlésű dolgokat, zabkását, igyál egy kis tejeskávét, főleg, ha nem szoktál kávézni, sokaknál az is segíti az ingert. Reggelire egy kis szilvalekvár tejjel, aszalt szilva, meg éhgyomorra egy pohár víz is jót tesz. Iszol egyébként eleget? Minél több folyadékot vigyél be, mert minél tovább pang a széklet a beleidben, annál több víz szívódik fel belőle, és annál nehezebb lesz kiüríteni.
2014. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Iszol eleget?

Mozogsz eleget?

Vagy teával, vagy cseppekkel lehet szabályozni.

2014. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rengeteget iszom. Tegnap startbol megittam masfel liter teat.

Amugy nem kavezom, csak capuccionot szoktam inni neha. Van, hogy az konnyit, de az utobbi idoben mar az sem segit.

Tejeskavetol undorodom, a gyumolcsot meg azert nem eszem suli idoben, mert felfuvodom tole.

2014. ápr. 6. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Minden gyümölcstől felfújódsz?


Akkor próbáld ki a zabkását reggelire, nekem sokat segített, fél csésze víz, plusz fél csésze tej, ezt felforralni, és beletenni fél csésze zabpelyhet, majd addig főzni, amíg kívánt sűrűségű nem lesz. Aztán tehetsz rá fahéjat, mazsolát, kakaót, amit akarsz, nagyon finom hidegen és melegen is. Reggelire egyed, mert sokat kell rá inni.

2014. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy ugye? Egyik rokonom küzd ilyen tünetekkel, és nála egyszerű volt megoldás, a csapvíz. Attól beállt neki a széklete normálisra. Nálam kenyér helyett bevált a lenmag, szezámmag, zabpehely, zabliszt, búzacsíra, csalán, hagyma alapanyagból kevés tojással sütött pogácsa fogyasztása. Egy pogácsa "intéz" 6 pogácsányi végterméket.
2014. máj. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és mozogni,mozogni, fussál naponta!
2014. máj. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1: Rost !!!! Teljes őrlés,sok -sok maggal.Len,

2.Mozgás

Víz.

2014. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!