Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez? (szédülés,...

Mi lehetett ez? (szédülés, rángatózás. )

Figyelt kérdés

Kint voltam a fürdőszobában és gondolkodtam valamin, elkezdtem szédülni és fényesen, világosan látni (nem a legjobb megfogalmazás , de nem jut eszembe hogy írjam) ..és még mindig ugyanazon a dolgon gondolkodtam amin elkezdtem, nem álltam meg és egyszer csak azt hallom hogy apám idegesen mondja a nevem és ekkor úgy éreztem mintha felébredtem volna egy álomból és a földön feküdtem a fürdőszobában apukám pedig azt mondta hogy rángatóztam vagy remegtem vagy ilyesmi :P ..


(17 éves vagyok...)


hiába guglizom nem találok semmit

remélem ilyen későn még válaszol valaki :(


2014. ápr. 12. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ilyen későn van aki még fent van, de minél hamarabb orvos. Epilepszia gyanús ami történt veled, nem hiszem, hogy egy sima ájulás, amit te tapasztaltál az eszméletvesztés volt, de hogy utána mi történt, azt apukád írta le. Még egyszer annyit tudok mondani orvos, minél hamarabb.
2014. ápr. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam le hogy a vérnyomásom alacsony szokott lenni (azért nem írtam mert rángatózás nem tudom hogy jönne ehhez) és ezelőtt volt már olyan hogy ugyanígy fényesen láttam , szédültem, bedugult a fülem de akkor nem ájultam el így nem fordítottam ennek figyelmet mert azt gondoltam hogy vérnyomás miatt és nem komoly.


Miután most felkeltem pár perccel azután is szédültem és az volt amit az előbb leírtam, bedugult a fülem stb. ...nem tudom hogy így is epilepsziának látszik-e vagy nem :S


Nagyon köszönöm a választ !!!

2014. ápr. 12. 00:50
 3/4 anonim ***** válasza:

A kiegészítés csak az ájulás tünetei. Alacsony vérnyomás miatt is lehet, valóban. De a rángatózás továbbra is epilepsziát sejtet (bár ha csak remegtél, az lehet az ájulás tünete is, tudni kéne, apukád mire értette). Eddig sosem volt ilyen?


Bármi is, egy orvos felkeresése javasolt, még ha csak a vérnyomásodat kell rendbe tenni, akkor is. Spontán ájulás (aura-tünettel?), rángatózással epilepsziára utal.

2014. ápr. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megmutatta apám hogy rángatóztam, nincs sok választása hogy hogy lehet az ilyet utánozni, de szerintem nem epilepszia.


Van 1-2 sejtésem hogy mi lehet de inkább nem tettetem hogy orvos vagyok és eltolom a belem, pedig utálok magammal foglalkozni :(


Köszönöm hogy valaki este is fent van az oldalon.

2014. ápr. 12. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!