Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves tini vagyok. Rám...

Farkas Edmond Gyula kérdése:

14 éves tini vagyok. Rám káros hatással lehet a tubák, vagy szívhatom nyugodtan?

Figyelt kérdés
a

2014. ápr. 17. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt a szünet, sok a szabadidőd?!
2014. ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoval igen?
2014. ápr. 17. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:

A burnót által okozott elváltozások nem teljesen tisztázottak. Az arcüreg rosszindulatú daganatos megbetegedésének van bizonyos kockázata, azonban ehhez nagyobb mennyiség fogyasztása szükséges. Kutatások eredményei alapján a burnót fogyasztás kevésbé káros az egészségre , kicsi az esélye, bár megvan a koszorúér szűkületnek, és a szív gyengülésének, de nincs feljegyzés olyan esetről, amikor ez okozta volna valaki halálát. Egy esetben történt bejelentés, miszerint egy férfi 40 éven keresztül a fülébe helyezte a dohányt, és ettől kapott fülrákot.


Az orrnyálkahártya tisztulása miatt nem alakulhat ki orr-rák, de ha valaki túl nagy adagot visz be rendszeresen, mielőtt az orrnyálkahártyája kitisztulna illetve lecserélődne, fehér foltszerű elváltozások jöhetnek létre az orrnyálkahártyán.

2014. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez bő válasz volt.:)
2014. ápr. 18. 07:50
 5/5 anonim válasza:

Ha már a tubákról van szó tudnátok segíteni nekem?

Az lenne a kérdésem hogy repülőre lehet felvinni?

2016. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!