Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, ha egy 14...

Szerintetek baj, ha egy 14 éves fiú élvezi a pelenka viselését?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 19. 07:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak perverziói, aki azt mondja, hogy neki nincs, az hazudik. Ugyanakkor ha ez zavar a társadalmi életedben (pl. nyilvánosan a ruhád alatt hordod) vagy nem tudsz nélküle elélvezni, az baj.
2014. ápr. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyessel egyetértek, és még annyi dobnék hozzá, hogy ezt pelenka-fétisnek (is) nevezik.
2014. ápr. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szerintem nem,de ha tényleg utcán is hordod,akkor szerintem menj el egy pszichológushoz.

Én is szeretem a gumibugyit viselni,de csak itthon,akár szeretkezés közben,akár csak kedvtelésből is beleugrok,de utcára azért nem megyek ki benne,mikor rajtam van.

2014. ápr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Amíg bele nem sz@rsz, addig nem...
2014. ápr. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Súlyos baj. Minden perverzió betegség.
2014. ápr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
...vagy ha már telepipilted, cseréld le...
2014. ápr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, a "perverzió" az nem betegség. Az emberi szexualitás nagyon komplex dolog és ami valakinek fújj az valakinek meg jó. Csak azért mert esetleg te szexuálisan elnyomott személyiség vagy és még saját magaddal se bírsz megnyílni szexuálisan, attól még más emberek nem betegek.
2014. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tizenéves fiu vagyok és én is szeretem a pelenkát
2017. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia

Szerintem telejsen normális, ha egy 14 éves fiú élvezi. Végülis gyermek még...

Ám ez esetben nyert egy Pezinoki busz jegyet! Kérem látogasson elhozzájuk, hasznos tanácsokat adnak általában.

További szép estét!

2021. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!