Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lábujjamon vadhússal november...

Tupaccc kérdése:

Lábujjamon vadhússal november óta szenvedek. Körmöt kivágják, húst eltüntetik. Ezután jön pár hét nyugi -kamillás borogatás esténként, aloe vera nappal, de idővel kiújul újra. Volt valakinek hasonló tapasztalata? Hogyan oldódott meg? Mi segített?

Figyelt kérdés
Már el vagyok tőle keseredve, mert nem kellemes dolog. Részemről úgy érzem megteszek érte mindent – észrevettem, hogy a tovább tartó kamillás áztatás segít, így esténként 1,5órát szokom áztatni. Ebben a hónapban teljesen el is tűnt, de amint odaért a köröm, már megint elkezdett kialakulni. Kamilla mellett aloe verazom, figyelek, hogy meg ne ütődjön, munkahelyem direkt papucsban dolgozom, hogy szellőzzön eleget. Nem tudom mit kellene még csinálnom, hogy ne kezdjen el újra kialakulni. Volt már valakinek hasonló problémája? Mi segített?

2014. ápr. 30. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyógypedikűrrel próbálkoztál?
2014. ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra járok, nem sebészetre. Ezt elfelejtettem beleírni. Mindig tökéletesen eltűnik a vadhús, de pár hét elteltével azon a kritikus ponton a köröm újra kinyomja, és előjön. Pedikűrös is mondja, hogy azon a ponton kellene átjutnia a körömnek, de eddig nem voltunk vele szerencsések.
2014. ápr. 30. 11:10
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nekem 13evesen kivagtak mind a 2 labujjambol a koromagyat! Csak azokon a szeleken ahol kiujult a dudor! Nem szedsz vmilyen gyogyszert? Mert nekem pl mellekhataskent jott elo a roacuuttan miatt azt pattanasra szedtem.szerintem menj el sebeszetre mert ugy jobban jarsz!
2015. dec. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!