Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretném h a bnőm tudja...

Szeretném h a bnőm tudja mozgatni a jobb kezét. Le van bénulva neki. Mit tegyek, h tornáztassa és milyen tornát ajánlottok?

Figyelt kérdés
Kicsi korbáan betegség miatt a jobb oldala. Nem nagyon tornáztatja, most alkut kötöttünk h jún. 1-ig minden nap tornáztassa 30 percig. Jár mediball edzésre én kung-fu ra de nem használ neki. Milyen tornát ajánlottok? Ha olyan, én is megcsinálom neki, csak tudja mozgatni. Előre köszönöm az értelmes válaszokat.
2014. máj. 17. 23:58
 1/9 A kérdező kommentje:

Látszik este van

*kicsi korában betegség miatt lebénult a jobb oldala

2014. máj. 18. 00:02
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyógytornásszal kell beszélned, sajnos itt az amatőr jó akarás nem fog eredményt hozni.
2014. máj. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt online is lehet nem?
2014. máj. 18. 00:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Hmm próbáljátok ki a regressziós hipnózist. Minden esetben segít, főleg ha szimpi az aki végzi.
2014. máj. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ehhez valóban kell egy gyógytornász. Online nem tud segíteni, ezt látni kéne, illetve meg is kell mutatnia a pontos gyakorlatokat.
2014. máj. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Regressziós hipnózis az eszed tokja. Ha az idegek elhaltak a karjában, akkor semmilyen hipnózis nem fogja visszahozni őket...

A betegség okától függ, hogy sikerülhet-e újra mozgatni. Tényleg gyógytornász kell hozzá és nem online. Valószínűleg meg is kéne néznie, vizsgálnia, hogy most milyen állapotban van, és a régi leletek és esetleg új vizsgálatok is fognak kelleni.

2014. máj. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt nem egy olyan ismerősöm aki regressziós hipnózis után nyerte vissza a látását. Persze nem egy alkalom után. Mivel a jelenlegi életben felbukkanó nagyobb gondok mindig előző életben gyökereznek.

Nyugodtan utána nézhetsz. Ebben nincs semmi specifikus. Még az USA-ban is elismert módszer, azaz abban az országban ahol tüzet sem lehet gyújtani engedély nélkül. -.-"

Te valahol elmaradtál. Az idegek működése szted mitől függ? Ráadásul az elsődleges akadály még akkor sem az idegek, ha csak biológiai szempontból nézed.

2014. máj. 19. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kutyát ajánlok neki, jobb kézzel fogja a pórázt, amikor sétáltatja.
2014. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem keress rá Pető Csillára.. Vagy úgy alapból a Bowen terápia módszerére. Pont ilyen dolgokra szokott jó lenni. Fizikai sérülések, biológiai problémák. Szerintem kipróbálhatná a bnőd, ártani biztos hogy nem árt. :)
2014. máj. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!