Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A biciklizés, futás vastagítja...

A biciklizés, futás vastagítja a lábat? Nekem már így is vastag a vádlim, és szeretném inkább vékonyítani picit, ha lehet ilyet (? )

Figyelt kérdés

Meg azt vettem észre,hogy az egyik farmerom,ami mosás után,már így is nehézkesen jött fel rám,most a vádlimnál még nehezebben jön fel...:/ és most egy ideje többet is sportolok ,csak lehet,hogy nem azt,amit kellene,ha inkább vékonyabb lábat szeretnék,de semmi képpen sem vastagabbat.

Valaki adna nekem tanácsot?

Köszönöm előre is!


2014. máj. 20. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kellően magasra van állítva a kerékpárülés és nem izomból tekersz akkor vékonyodni fog a vádlid, ezt garantálom. [link]
2014. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hú,köszi! Ezt nem is tudtam... :)

Esetleg valakinek,még valamilyen tipp?

Köszi előre is!

2014. máj. 20. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha izmos a vádlid, akkor futás meg bicajozás előtt és után nyújtással is tudod formálni. Nekem legalábbis bevált, mert én is sokat futok, bicajozok, elég izmos lett meg nagy, és kicsit vékonyodott. csak ez sok idő. 16/L
2014. máj. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,köszi! A nyújtás tényleg jó,most olvastam róla én is.
2014. máj. 21. 16:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tudjátok véletlenül,hogy a kitörések nem erősítik-e a vádlit?
2014. máj. 22. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!