Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dr. Szabó Csaba nagykanizsai...

Dr. Szabó Csaba nagykanizsai pszichiátriáról vélemények?

Figyelt kérdés
Érdekelne :(
2009. dec. 31. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Sajna én jártam hozzá, szeretkezni :$.... csodálatos ember, ezt megtudta a férjem, és kidobott azóta jártam újra hozzá, nagyon rendes ember.. de azoknak is szueretkezés lett a vége..
2009. dec. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az igen...O_O Én akarok pszichiáterhez menni csak azért nem mindegy milyen emberhez... nem szeretkezés miatt szeretnék menni:D Rámenős vagy mindketten akartátok? Mondjuk ha még jól is néz ki.... :D
2009. dec. 31. 17:41
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
jól néz ki okos letepert, hát.. én meg.. régen szexeltem és belementem, vigyázz vele azért,%!! De az se baj ha egyszer megtörténik.. na de nem muszáj!! :D de nagyon tud kényeztetni
2009. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Jah csak lehetőleg ne említsd neki mert ez neki nem esett jól ashogy én megfigyeltem rajta..
2009. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ezek után nem merek hozzá elmennixD
2009. dec. 31. 17:53
 6/12 anonim ***** válasza:

Dr. Szabó Csaba volt főigazgató a Nagykanizsai kórházban? Aztán kiadták az útját? 40 éve volt a pályán, róla beszélsz? vagy van fia is?

Hát mit ne mondjak, jó nagy qrva vagy,úgy látszik téged jó "mélyen" gyógyított, te nem beteg voltál, hanem egy kivénhedt, kiéhezett qva. Nyugi! Nem mondjuk el senkinek, mert már a világ olvasta a véleményed, elég beütni az orvos nevét a gúgliban, és az első oldalon kiadja ezt! Ez van:))

2009. dec. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy van-e fia is, az egyik oldalon olvastam hogy ő pszichiáter nagykanizsai kórházban...
2009. dec. 31. 18:07
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
18:03-as vagyok,jobb ha nem mész hozzá. Ha olyan idős ember, akkor volt gusztusa az első hozzászólónak, ép elméjű ember gyógyíttatni jár magát az orvoshoz, nem kettyinteni! Adtam volna az ilyennek egy bal horgost, nem hogy engedjem a vén kezével rajtam matatni!
2009. dec. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
akkor megint nem megyek orvoshoz...:( csak már ott tartok hogy 2x megpróbáltam megölni magam... nem akarom hogy tovább fajuljon...
2009. dec. 31. 19:02
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Találj egy jobb szakorvost, vagy hívd fel a kórházat,a nővérek segítőkészek,és megmondják melyiket ajánlják!
2009. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!