Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány napig mutatható ki a...

Hány napig mutatható ki a (bio) fű a vizeletben?

Figyelt kérdés
Május 20-án úgy döntöttem hogy utat engedek í kíváncsiságomnak, és a nyomorult helyzetemnek ezért egyik barátomat aki jártas ezügyekben kértem, hogy adjon egy füves cigit. Azt mondta így nem mer, de vele szívjak,és ha birom akkor ad. Körülményekre és hogy hogy éreztem magam nem térek ki, jó volt, de befejeztem ennyivel. Május 22-én megjött a menzeszem is,és azóta teltek a napok. Most viszont lebetegedtem és holnap délelőtt el kell mennem urulógiára, de elméletileg csak vizeletvizsgálat lesz. Mennyi rá az esély, hogy lebukhatok? A leleteket vinnem kell majd a háziorvosomhoz is, úgyhogy muszáj lenne elmennem..de nagyon félek, egyik barátnőm mondta hogy 2 HÓNAPIG kimutatja a vizeletben. Ez most akkor hogy van?

2014. jún. 5. 20:20
 1/8 anonim válasza:
a biot nem lehet sehogy se kimutatni mert nincs benne thc:)
2014. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a gond ezzel, hogy nem biztos hogy bio volt. Nincs róla számla hogy mi van benne! Ki tudja.. lehet nem az volt, srác azt mondta. De lehet hogy neki is csak azt mondták, csak hogy vigye. Alattomos dolgok. Akkor ezt nagyon nem gondoltam át. Már késő bánat, de ha lebukom akkor nekem tényleg vége az életemnek. 4 rohadt slukk miatt.. utána ki is hánytam az egészet..
2014. jún. 5. 20:49
 3/8 anonim válasza:
hát ha van benne thc akkor 3-4 honapig biztos kimutathato ha nem tovább..:s
2014. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tomala válasza:
Sportoló haverom rendszeresen adott le sportorvosi vizsgálaton mintát úgy, hogy szívott előtte. Ha nem ezt keresik, akkor nem fog kiderülni.
2014. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha a haverodnak bio árban és bioként rendes zöldet adtak el, akkor a dealere egy retardált :D Valóban nem tudni, hogy mi van ezekben a szerekben, de a rendes zöld jóval drágább, kevésbé káros, meg jobb is. Ugye ha trágyát akarsz venni, a ravasz kereskedő nem fog "átbaszni" és aranyat adni helyette XD
2014. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyszeri fogyasztás esetén 1-6 nap
2014. jún. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mire kiengednek a börtönből, már nem lehet kimutatni.
2014. aug. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

akkora hülyeségeket írtatok XD

ha nem azt keresik konkrétan a vizeletben akkor még az se érdekli őket ha füveztél

2015. júl. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!