Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok állandóan fáradt...

Miért vagyok állandóan fáradt és álmos?

Figyelt kérdés

Nem tudom kialudni magamat, ahányszor felkelek reggel állandóan nyomott a fejem (elég gyakran fáj is mostanában).

A szobába délután beszorul a meleg levegő és este is elég meleg van, így gondolom ez okozza a fejfájást is...

De mondjuk mikor nem volt ilyen meleg, pl Ősz. akkor sem tudtam kialudni magam, hiba feküdtem le 9/10 kor akkor is úgy éreztem magam reggel minta aki jól másnapos, vagy nem aludt már vagy 2/3 napja...

Kezdem egyre nehezebben bírni, mert dolgoznom kell, és a napi normát megcsinálni és hát a munkahelyen is meleg van, és koncentrálni sem bírok, annyira nincs erőm hogy lemenjek a boltba, nagyon kivagyok.


Akinek van valami hasonló alvási és kipihenési zavara, és tud valami hasznos tanácsot az írjon, előre is köszönöm.



2014. jún. 9. 08:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Elképzelhető pszichikai problémák miatt, vagy legyengült a szervezeted. Én azért a pszichológus előtt vitaminokkal és rendszeres táplálkozással kezdenék.
2014. jún. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!