Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok és a...

15 éves lány vagyok és a mellemen a mellbimbó körül vastag, hosszú fekete szőrszálak vannak. Ez normális?

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, sajna én sem tudom mitől van, de nekem is a mellbimbóim körül van kb 5-5db... Remélem valaki tudja mitől lehet. 20/L
2014. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mayra válasza:
Hormonoktól.
2014. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintem amég nem kezdesz el rendellenesen, férfiasan szőrösödni, pl ERŐS szőrszálak az arcodon, stb, addig nem gond. ha igen, akkor orvost kell keresni, aki hormonális kezelésben segíthet. nekem is vannak szőrszálak a mellbimbóm körül, régóta, szemöldökcsipesszel szoktam kiszedni. 24/N
2014. jún. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, normális, szemöldökcsipesszel lehet tenni ellene. tövestül próbáld kitépni, ki is kopik akkor néhány év alatt. Nekem már régóta nincs, talán ha másfél-két évente találok egyetlen szálat.:)
2014. jún. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem feltétlenül kopik ki!

És az sem igaz, hogy ne erősödne.

De mivel neked már most is fekete, így szedd ki csipesszel.

Enyém világos volt, szedtem évekig és fekete lett.


Normális, hogy van ott szőr. De ha sok és sötét, ott már lehet, hogy egy vérvétel nem ártana.

2015. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a bajom. 15 éves lány vagyok. Én nem csinálok vele semmit, meghagyom ahogy van.
2015. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!