Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet olyan fejfájás,...

Mitől lehet olyan fejfájás, hogy közben pöttyöket látok?

Figyelt kérdés
Elég gyakran, akár felállok, akár csak kiegyenesítem magam, elkezd gyorsabban pumpálni a szívem, és sok kis fehér pöttyöt látok, aztán fáj a fejem, de ez csak pár másodpercig tart, viszont 1 nap sokszor. Van amikor el is szédülök pöttylátás közben. Ez mi vagy mitől lehet?
2014. júl. 20. 21:47
 1/4 az-apa válasza:
Magas vérnyomás! Látogasd meg a háziorvosodat!
2014. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem hinném, nekem mindig alacsony volt.

Néha megvan 110/70 valamennyi.

2014. júl. 20. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont, hogy inkább az alacsony vérnyomás okozhatja. Mikor hirtelen felállsz, akkor kevesebb vér jut az agyadba. De azért nem árt, ha megnézeted magad egy orvossal.
2014. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már megnézettem, de azt mondták mindenhol, hogy nem tudják mitől lehet.

Pedig kaptam pár helyre beutalót (koponyaröntgen, neurológia.)

Meg voltam vérvizsgálaton, a pajzsmirigyműködésnél az érték kicsit alacsonyabb a minimumnál, meg még valami, de arra nem emlékszem.

De nem csak akkor, ha felállok, hanem ha csak kihúzom magam, mikor görnyedten állok.

Kipróbáltam úgy is, hogy nagyon lassan álltam fel, de akkor is ez volt.

2014. júl. 21. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!