Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zsibbad az agyam és szédülök,...

Zsibbad az agyam és szédülök, mitől lehet?

Figyelt kérdés
tudom, hogy maga az agy nem zsibbadhat, de akkor is olyan érzés mint amikor elzsibbad pl a lábam, csaj a fejemben érzem, mellé szédülök is, ez most ebben a percben is van, van aki azt mondja, hogy a szemem miat, van aki a pánikbetegségre fogja, már nem tudom mit higyjek, kicsit meg vagyok rémülve, hogy mi bajom lehet, úgyhogy pár tanács jól jönne :/

2014. júl. 22. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyiböl nem sokat lehet megállapítani, az elromlott szemtöl kezdve a vérnyomásproblémákon, idöjárásérzékenységen keresztül az agyvérzésig minden lehet.



Miért nem mégy orvoshoz?

2014. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oda készülök éppen, csak várom hátha tud valaki írni valamit, neked is köszi, hogy írtál, front érzékeny vagyok az igaz, agyvárzás kizárva annak nem ilyen tünetei vannak és már rég a földön feküdnék 2 nap alatt sztem, de köszi mégegyszer :)
2014. júl. 22. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet akár kezdödö migrén is (Tényleg van ilyen betegség, nemcsak hisztis nök kitalációja)
2014. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

erre nem is gondoltam pl

köszi ez most segített :)

2014. júl. 22. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!