Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit szóltok az állandó fogszab...

Mit szóltok az állandó fogszabályzóhoz? 17/L

Figyelt kérdés
Nem gáz? Nem vészesek a fogaim,de inkább most szeretném mint később.. Aránylag magas vagyok,vékony és szemüveges.. Félek,hogy rondán fogok kinézni.

2014. szept. 23. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vágj bele!:)
2014. szept. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem is csináltasd meg, de kizárólag láthatatlannal! Az nem ronda, és a fogaid sem romlanak el. Plusz, ha csak minimális a probléma, akkor pár sínnel megoldják a HapyySmile-os fiúk. Fehérváriak, nekem is ők csinálták. Szerencsére az ország egész területén vannak orvosaik, akikkel együtt dolgoznak, így az sem volt gond, hogy pesi vagyok.
2014. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az előbb elírtam. HappySmile a nevük :-D
2014. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vágj bele, mert ha nem teszed, akkor a későbbiekben úgysem nyugszol meg addig, amíg mégis csak bele nem vágsz... Tehát csak az időt húzod. De egyébként nem késel le semmiről, idősebb embereknél is ugyanúgy működik a fogszabályzás. Mondjuk annyit esetleg várhatsz vele, hogy pl. befejezd az iskolát. Lehet, nem érdemes már felrakatni szalagavató-érettségi-ballagás előtt két hónappal.
2014. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, és szerintem csináltasd meg minél előbb. Ugyanis persze, lehet szabályoztatni később is, de a TB 18 éves korig támogatja, utána kb. félmillió forintod bánja. Szóval hajrá, még épp időben vagy, 1-2 év simán megéri a szép fogakért. :)

A kinézeteden ne aggódj, ha valaki szép, az fogszabályzóval is szép, aki meg ronda vele, az alapból is az. A lényeg, hogy ne gubózz be miatta, mosolyogj-nevess ugyanúgy, és minden rendben lesz, a fiúkat se zavarja egyáltalán.

2014. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat! :) Akkor belevágok,csak előtte még kell 1 foghúzás..
2014. szept. 28. 14:30
 7/8 anonim válasza:
Melyik fogszabi mellett döntöttél? :-) A fém, vagy amit a fog belső ívére tesznek, vagy a láthatatlan mellett? Imádom a sajátomat, és nem bántam meg ;-)
2014. okt. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendes fém lesz.
2014. nov. 6. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!