Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel? Alvászavar,...

Gorgo 20 kérdése:

Mit kezdjek ezzel? Alvászavar, étkezészavar

Figyelt kérdés
Mindig mikor be köszönt az ősz , az alap biológiai órám meg fordul és felcserélődik az alvás (este szinte lehetetlen elaludnom, nappal meg nem tudok fel kelni. Ez ki hat az étkezésemre, semmi étvágyam nincs nappal, este mikor meg aludnom kéne farkas éhes vagyok és hiperaktív. Elmúlt 4 évben meg tehettem hogy alkalmazkodjak ehhez, de most már nem tehetem meg hogy reggel 6 kor fekszem le aludni és délután 5 kor keljek. Rosszul is vagyok már mert nem tudtam semmit aludni este hiába feküdtem le és kapcsoltam ki mindent kb az egész este forgolódással telt , még a szemhéjamat sem tudtam le csukni. Most megpróbálok fenn maradni nappal és bízom hogy estére álmos leszek. Ez az egész ki hat a testemre a lelkemre és az étvágyamra nem tudom mi ez de szenvedés az egész. Reggeli étkezés a leg fontosabb, de lehetetlen le erőszakolni bármit is a torkomon , kb csak este tudok 2,3 falatot enni ezekben a kritikus évszakváltozásokban :/// Valami praktikát szívesen fogadnék ha valaki volt már hasonló helyzetben.

2014. szept. 24. 11:53
 1/1 anonim válasza:

Forever Barackos aloe gél! Hasonló gondokkal küzködött kedves ismerősöm, ráadásul kemény ekcémája is volt. 1 hét után helyre állt az emésztése, és végig aludta az éjszakát. Azóta kipihenten ébred.

Rendszeresen fogyasztják a gyerekeim is. Ha szükséges segítek a beszerzésében.

2014. szept. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!