Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a leghatásosabb "gyógyszer"...

Mi a leghatásosabb "gyógyszer" pattanások ellen? (Nem múlnak, csak egyre több lesz)

Figyelt kérdés

2014. szept. 29. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan nincs.

Ha nagyon gázos, akkor menj bőrgyógyászhoz, itt a GYK-n senki nem tudja neked megmondani a tutit.

Próbáld végig a kencéket, natúrkozmetikumokat. Érdemes gyógyszerészeket megkérdezni!

2014. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tinédzserként próbáltam én mindent, csak a kozmetikai kezelés vált be.
2014. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Képet nem szeretnék mutatni, de úgy kb 1 éve annyira csúnya pattanásos fertőzés volt az arcom, hogy azt elmondani nem lehet. Kozmetikus elrontotta, ami miatt az egész elfertőződött, és egymás hegyén-hátán nőttek.

Nem bírtam már, szóltam anyámnak, vigyen el bőrgyógyászhoz és ő pedig felírt nekem gyógyszert ami egy hónap alatt nem hatott, aztán utána meg egy erősebbet, és csaknem 7 hónapos kúra alatt "porcelánbőröm" lett, csak a hegek maradtak de remélem az majd elmúlik, mert még fiatal a bőröm.


-A lényeg az, hogy TILOS nyomkodnod, (de ezt én sem értettem meg, csa k miután már lejöttem a gyógyszerről mert a nyomkodásom volt az egyik fő kiváltó ok)

-nagyon sok türelem kell

-ne csináld úgy, "ahogy te jónak látod",mert a bőrgyógyásznak ez a feladata hogy megmondja milyen na bőrtípusod, milyen fajták a pattanásaid


menj el,bátran kérdezd meg mindenről, hidd el megéri.

türelem kell, abból nagyon sok.

2015. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!