Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne kelljen...

Mit tegyek hogy ne kelljen majd a munkahelyemen állandóan WC-re járkálnom?

Figyelt kérdés

Eléggé félek, mert elvállaltam egy munkát, ahol bizony órákig nem lehet WC-re menni. Félek, mert nekem a lehető legváratlanabb pillanatokban jön rám a hasmenés és nagyon gyakran kell pisilnem. Nem betegség, egyszerűen gyors anyagcsere.

Az előző munkahelyemen egyszerűen csak elrohantam a WC-re, nem volt gond, de itt nem lehet.

Talán a hasmenést megoldhatom hasfogóval (bár hosszú távon nem jó), de mit tegyek, ha visszaértem WC-ről és rá fél órával visszatarthatatlanul kell és nem mehetek el még sok ideig? Van erre valami jó visszatartási technikátok? Idétlen kérdés de nagyon rettegek, hogy bepisilek majd a munkahelyemen, pelenkát nem hordanék, betét meg nem elég.


2014. okt. 8. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, az ennyire gyors anyagcsere nem normális egyáltalán.

Vagy nagyon keveset igyál... Ha nő vagy, fél litert bír a hólyagod, tehát ennél kevesebbet, ha férfi vagy, akkor 1 liter a kapacitásod, tehát ennyinél kevesebbet. Ne pont annyit, mert akkor már nagyon kell pisilned.

2014. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dj Bax válasza:
hasmenés ellen akkor igyál mezei sóskamag teát megfelelő arányba nagyobb mennyiségbe főzve nem rossz az íze és hasfogó hatású meg fertőtleníti is beleket
2019. okt. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!