Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vény nélkül kapható fogamzásgá...

Kiss.1992 kérdése:

Vény nélkül kapható fogamzásgátló tablettát keresek. Googleztam már eleget, de csak vényköteleseket találtam. Régen láttam tv-ben is több reklámot vény nélkül kapható fogamzásgátló tablettára, de most nem találok egyet sem. Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés
Nálunk elég szemét a nőgyógyász, meg időm sincs elmenni meló mellett hozzá is, vérvételre is, akkor külön az eredményért, vissza a nőgyógyászhoz és akkor egy 8 ezer forintos gyógyszert ad esetleg amire ő több juttatást kap... Erre nincs szükségem. Ezért érdekelne a vény nélküli tabi.
2014. okt. 12. 11:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akkor marad a gumi.
2014. okt. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát, hallod, nagyon jó érveid vannak, hogy ne kelljen orvoshoz menned. Miből gondolod, hogy hormonháztartásba beavatkozó gyógyszert recept nélkül fogsz kapni? Az orvos egyénre szabva írja fel, még ha "szemét" is. A labor meg a Te érdekedben történne.
2014. okt. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

a doki nem kap juttatást a gyógyszerre

8000 Ft 3 havi adagért meg nem egy eget verően magas összeg

2014. okt. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, legelőször a Milligestet írta ki a doki vérvétel után pár éve... csak utána sikerült olcsóbban máshonnan szerezni ugyanazt a tabit, nyilván recept nélkül, csak sajna az a forrásom valószínű befuccsolt, de ha kiírná a háziorvos akkor jó volna... csak nálunk macera a nőgyógyász meg kb csak leszarja a dolgokat, kb 3-4 nap mire ezt a procedúrát megcsinálom, meló mellett nem volna egyszerű, pláne úgy hogy minden alkalommal (minden nap) késik másfél órát a rendelés kezdetéről... ezt nem csak én mondom, hanem kb az egész város akinek muszáj ide jönnie, mert senki nem akar buszozgatni kivárni a sor ismét buszozgatni.. vagy fizetni sokat...

A gumi nem nagyon válasz a kérdésemre mivel ,,fogamzásgátló tablettát" írtam nem pedig módszert...

nem a pharmatexre emlékszem hanem valami tabira... de már vagy 2-3 éve reklámozhatták... na mindegy.

Azért köszönöm a sok választ :)

2014. okt. 13. 07:59
 15/16 anonim ***** válasza:
Kiírja a háziorvos, nyugi.m
2014. okt. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. okt. 13. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!