Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hanyag a tartásom, mivel...

Hanyag a tartásom, mivel lehetne ezt kiküszöbölni? Halottam hogy léteznek testtartást javító fűzők, ezek mennyire hatásosak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 12. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy ortopédust. Ő meg tudja mondani, hogy mire lehet szükséged. Lehet, hogy nem fontos a fűző, elég csak gyógytorna. De ezt ő mondja meg. A fűzőt is ő írja fel, de jó drágán meg lehet, hogy meg lehet venni ilyen gyógyászati segédeszköz boltban.
2008. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyan vészes, akkor a jóga is segíthet, Megerősíti a gerinc melletti izmokat. Nekem használ(t), de nem volt olyan nagy gáz a tartásommal- tehát nem volt orvosi, ortopédiai probléma.
2008. aug. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A fűző javíthatja (látszatra) a testtartást, segíthet elosztani a terhelést - de a hátizomzatodat csak megfelelő gyógytornával, úszással erősítheted.
2008. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is azt tanácsolták használjak füzőt!
2009. okt. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem van orvosi fűzőm. Hát, azon túl, hogy iszonyú ronda, alá-fölé pólót kell felvenni legalább, hogy ki lehessen menni az utcára, iszonyú meleg, és még sz*rul is van megcsinálva, igazán semmi gondom sincs vele.


A tartásodra ajánlom inkább az úszást, tornát, lovaglást, társastáncot, vagy ha mindenáron fűzőt akarsz, akkor az acélmerevítős, hosszú változatok közül válogass! www.corset4you.com A fűzőhöz hozzá kell szokni, ez egyénektől függ, hogy ki mennyi idő alatt tudja megszokni...


Az orvosi fűző viszont szimplán borzalmas, és az orvosok nem értenek hozzá. Nekem 4x rontották el a fűzőt, egyszer több, mint egy év után jöttek rá, hogy az akkori fűzőm nem hogy segített volna, de még rontott is, mert elnéztek valamit a R képen... Visszafordíthatatlan károkat okozott, de ez van. Szóval ha csak a tartésoddal van a gond, és nincs különösebben görbe gerinced, akkor inkább maradj az eddig felajánlott délutáni tevékenységeknél! :)

2009. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
SpiderMed? www.spidermed.net
2010. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak: épp ma jött meg a postán, ma felpróbálom a kislányomnak, kíváncsi vagyok, használ-e majd.
2011. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!