Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ilyen a lábam? Növekedés...

Miért ilyen a lábam? Növekedés? 18 évesen?

Figyelt kérdés

Sokszor be van görcsölve a combizmom, néha a vádlim is. Leginkább a térdhajlatomban van ilyen furcsa érzés(tompa fájdalom, zsibbadás szerű, mintha nem kapna rendesen vért, mert "elülném". A lábujjaim ugyanez.

Olyan, mint ha sehogyan sem találnék kényelmes tartást, folyamatosan pakolgatom mindenféle pozícióba az iskolapadban, ágyban, stb. de sajnos nem segít.

Szinte midig ilyen, ez változó, ma például igen erős volt. Egész nap tart szinte, hullámzó erősséggel, már legalább egy éve.

Ha mozgok, futok, biciklizek, az sem változtat rajta, közben is, utána is folyamatosan érzem.


2014. nov. 19. 18:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Régen, ha egy nap 15 km-t mebtem gyalog, és lejártam a lábam, akkor éreztem hasonlót, de ez a térdhajlatom környékén van elsősorban.
2014. nov. 19. 18:02
 2/2 anonim válasza:
Mindenképpen fordulj vele orvoshoz, ez keringési problémát jelenthet a lábadban. Nagy gigszer lenne, ha a combartériád produkálná ezt, mert az biza veszélyes is lehet. Ne féljünk elmenni orvoshoz. Az igazság az, hogy a testi fájdalmaink többségét nem feltétlenül egészségügyi gond okozza, hanem lehet agyi/lelki eredetű is. A sok stressz is kiválthat rengeteg testi fájdalmat. Nem véletlenül mondják, hogy a "lelkünk" kapcsolatban és hatással van a testünkre és ez sajna igaz. Jelentkezhet végtag fájdalommal, végtag remegéssel, fejfájással, hátfájással, nyakfájás stb. Bizony vigyáznunk kell lelkiállapotunkra is, hogy egészségesnek érezzük magunkat.
2014. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!