Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiu létemre nagy a mell...

Fiu létemre nagy a mell bimbóm, mit tehetnék ellene? Lehet valamit csinálni vele?

Figyelt kérdés

Eléggé zavaró fiu létemre, vékony vagyok pedig és mégis nagy a mell bimbóm, ha meg dörzsölöm vagy csipem vagy hideg hatására össze húzódik és normális lesz de kb 2 perc után újra nagy lesz:(

Mit tehetnék ellene?

15/F


2014. nov. 29. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha kórosan nagy, pl 2 cm, akkor plasztikázni lehet. Egyébként fogadd el magad.
2014. nov. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szerintem van az 3 néha 4 cm is:(
2014. nov. 29. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Te most a bimbóról beszélsz vagy a bimbóudvarról?
2014. nov. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jaa akkor a bimbóudvarról:(

Bocsi csak tájékozatlan vagyok:(

Akkor a bimbóudvarom nagy és eléggé kellemetlen fiu létemre:(

2014. nov. 29. 10:57
 5/7 anonim ***** válasza:
3-4 cm az nem nagy. Teljesen normális.
2014. nov. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De elég furán néz ki meg az összes fiu osztálytársamnak kisebb és nekem az egyik irányba olyan mintha "húzna lefelé"
2014. nov. 29. 11:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Te pont úgy nézel ki mindenben, mint az osztálytársaid? Nem. Más az arcotok, a vádlitok, az ujjaitok. Neked ilyen, nekik olyan. Ez van. Fogadd el, ez vagy TE.
2014. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!