Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől rángatózik a szemem?...

Mitől rángatózik a szemem? Mit tegyek ellene? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Nem tikkelek (nem is tikkeltem sose), mostanában kicsit stresszesebb az életem, mint általában, attól lehet?

A bal szemem feletti bőr rángatózik...mint amikor az ember sokáig mosolyog kényszerből egy fotó kedvéért és rángatózik a szája sarka...Az egy dolog, hogy érdekesen néz ki, de amikor nem látom, akkor is érzem, hogy így "dobog" ott valami...

(Hétfőn megyek a háziorvoshoz természetesen, megkérdezni mi lehet, de addig bárkinek bármi ötlete rá?)


2014. nov. 29. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy keveset aludtál mostanában,és a fáradtság jele?

Nekem a szemem csinálta ugyanezt,amikor nem aludtam rendesen pár hétig.

Egyébként az izom fáradt el gondolom.

Esetleg szedhetnél egy kis magnéziumot,az segít az ilyesmiben,és ha mostanában amúgy is sokat stresszeltél biztos ki ürült a szervezetedből:)

2014. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ideg rángatja,csak meg kell egy kicsit maszírozni,de egyébként nem kell semmi komoly dologtól tartani.
2014. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szedek magnéziumot (vagyis magneb6-ot, ugyanis a b6 hiányom bizonyított - vagyis ezt az orvos javasolta még múltkor), sőt citromfű és levendula gyógyteát is iszok (ezek állítólag nyugtatóhatásúak)...


Egyébként köszönöm a válaszokat, de átmeneti ötlet nincs rá? Mert most az elkövetkezendő pár hétben még nem nagyon lesz lehetőségem kialudni magamat...Vagyis bármi, ami enyhítheti, amíg ki nem alszom magam rendesen...mondjuk majd az orvost azért megkérdezem, hogy ő mit javasol, hogy pihentethetném legalább a szememet...:/

2014. nov. 29. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg csináld azt,hogy amikor már érzed,hogy fáradsz,ledőlsz egy 10 percre.
2014. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!