Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok fogyni, miért?

Nem tudok fogyni, miért?

Figyelt kérdés
Mi lehet a bajom? Valamiért minden kisebb mozgástól elfáradok/elkezdek izzadni. Ez miért lehet? A másik hogy kövér vagyok, valamiért egyáltalán nem tudok lefogyni. Próbálkoztam egy hónapig jártam edző terembe, de semmi! Abba is hagytam, sajnos!Valamiért nem sikerül lefogyni, valakinek van valami ötlete? Már kezdem feladni az életem! A szüleim nagyon rosszban vannak, a mamám beteg, a papám alkoholista, stb... Nem értem miért ilyen életem lett! Segítsetek!

2015. jan. 4. 21:11
 1/4 anonim válasza:

A csaladi helyzetedet nagyon sajnalom, de erre nem foghatod a sajat hibaidat, az eletedert te felelsz.


Van egy ilyen idezet, hogy 'abs are made in the kitchen". Ezzel reszben egyet is ertem, ha fogyni szeretnel, nem eleg a sport, teljes eletmod valtas kell. Etkezz egeszsegesen, egyel rengeteg gyumolcsot, zoldseget, huvelyest stb. Keves hust es zsiros etelt, keves kenyeret, meg igy altalaban probald mellozni a feherlisztes eteleket. A kristalycukrot ha lehet hagyd el. Etkezz napi otszor, vacsorat 6 Ora korul ejtsd meg, utana ha lehet mar he egyel.


Sportbol eleinte valami kevesbe megterhelot valassz, kezd talan napi 1 Ora gyaloglassal, vagy edzotermi elliptikus treneren. Rengeteg dolog van meg, de nem tudom teged ebbol mi erdekel, szoval ha valamit szeretnel meg tudni, nyugodtan kerdezz:)

2015. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne egyél búzafehérlisztet, cukrot, tejet, zsíros dolgot. helyette rizs/kukoricaliszt, stevia, sport. kezdésnek nem rossz
2015. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fogyas kb 70%-ban az etrenden múlik.

Az első írt jókat is de:

-NE egyel sok zoldseget;gyümölcsöt. Jó sok cukor meg szenhidrat van bennük.

-Este 6 utan is KELL enni,hogy pörögjön az anyagcsere csak ne szenhidratot.

2015. jan. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Első vagyok, nem veszekedni szeretnék, de a szénhidrát NEM rossz, amennyiben jó forrásból visszük be. Tehát zöldségekből, gyümölcsökből. A zsírt kell nagyon minimumra fogni. Én nyers vegán étrenddel fogytam le, ami azt jelenti, hogy reggelire volt, hogy megettem 4-5 banánt, ebédre két kiló narancsot stb.


DE mindenkinek más válik be, ami az egyik embernek jó, az a másiknak már nem. Szóval magadnak kell kitapasztalni, hogy neked mi válik be. A lényeg, hogy alacsony zsírtartalmú ételeket egyél, és ha nő vagy(ne haragudj, de ez a szövegből nem derül ki egyértelműen), akkor legyen meg a napi kalóriabevitel 2000 kalória, ha férfi akkor a 2500 sem baj, amennyiben mozogsz mellette.

2015. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!