Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák fogyni és...

Loxe kérdése:

Hogyan tudnák fogyni és erősíteni?

Figyelt kérdés
164,5 cm vagyok jelenleg 53 kg-al és 16 éves vagyok. Szeretnék picit izmosabb lenni. Kb.1 éve még kerek fenekem volt, karcsú derekam és kerek melleim (ezt nem nagyzolásnak szántam, ezeket tudnotok kell,hogy tudjatok segíteni). Utána jött egy szerelmi csalódás, igen 15 évesen...és elkezdtem enni. Akkoriban 55 kg voltam, de felhíztam 57-re. Őszintén, nem érdekelt, hogy hogy nézek ki. DE most van barátom, ő így szeret engem, csak magamnak nem tetszek, vissza szeretném kpni a régi testem. Sajnos, utálom a gyakorlatokat. 3 nap alatt megunom őket. Gugolások, fekvőtámasz, hasizom...mind 3 napig érdekes számomra! S.O.S. !!!

2015. jan. 7. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

A test tónusát és feszességét az izom adja. Az izmokat pedig csak mozgással lehet karbantartani.


Valószínűleg az történt veled, hogy koplalással fogyóztál, nem mozogtál és nem figyeltél a fehérje bevitelre sem, ezért izomból fogytál le 53 kilóra. Eltűntek az izmok és ettől pedig eltűnt a feszesség is.


Visszaszerezni csak mozgással és helyes étrenddel tudod.


Egyébként itt pár kilóról van szó. Az a múltkori két kiló hízás amit írtál, attól nem tudom elképzelni, hogy "nem érdekelt hogy nézek ki" hízás volt, hiszen alig látszódhatott.


Kicsit odafigyeltél volna és mozogtál volna, visszaállt volna az eredeti 55-re, midenféle változás nélkül.

2015. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
teljes mértékben igazad van! köszönöm :)
2015. jan. 7. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívesen. :-)


De hogy megoldást is írjak, sajnos muszáj lesz mozognod. Ha unod, akkor váltogasd a sportokat, gyakorlatokat. PL egyszer menj futni, utána végezz súlyzós edzést, máskor csak tornázz, gumikötél ilyesmi, aztán menj pl. úszni, túrázzatok, menjetek falat mászni bármi... sok lehetőség van! Variálni kell, és akkor nem lesz unalmas.


E mellé ha figyelsz az étkezésre, és tiszta kajákat eszel rendes mennyiségben, nem nassolsz, nem iszol cukros üdítőket stb. Akkor az az izom vissza fog jönni rád úgy, hogy nem zsírosodsz el.


Ennyi.


Hajrá!

2015. jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!