Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallottál már az Easygroup...

Hallottál már az Easygroup által értékesített ezüstszálas gyógytalpbetétről? 7 ezer Forintba kerül, szerinted segítene? Én kételkedem, részletek:

Figyelt kérdés

Kicsit aggasztó, mert telefonon rendeltem meg, viszont a céget vagy a terméket nem is találom az interneten.

Easygroupnak hívják magukat, és én csak Easystepet találtam. Tényleg nem lehet már egyáltalán bízni a telefonos üzletekben?

Köszi a véleményeket.



2015. jan. 12. 16:46
1 2
 11/12 Gyurci0204 válasza:

1.Emberek olvassatok már mielőtt válaszoltok!!!! A kérdező Talpbetétről kérdezett az 6500 nem 7000 ti meg nyomjátok,hogy sok egy zokniért!

2.Igen foglalt az ügyfélszolgálat mivel Magyarországon már közel 90 000 embernek tudtunk már segíteni tehát nem csoda ha kicsit túlterhelt az ügyfélszolgálat hát elnézést.

3.A számlán a garancia levélen még az értékesítő neve is rajta+telefonszám. Megértem ha csalódtatok már igen van sok hulladék cég de van sok rendes. Tudatlanul ne vádaskodjatok.

4. Egy megelégedett ügyfél email je amire azonnal választ kapott:Kedves Uram!

Nagyon szépen köszönjük a talpbetéteket!


Még sohasem használtunk talpbetétet.

Egy kicsit féltem amikor megkaptam a csomagot a család talpbetétjével.

Attól tartottam, hogy merev, kemény valamit kell majd megszoktatnom a fiúkkal és magammal. Idegenkedve tettem be a cipőmbe a saját részre rendelt 41-42-es méretű talpbetétet bízva a csodában.

A csoda megtörtént!!!

Nagyon élvezem ezt ruganyos, könnyű, kellemes viseletet.

Dolgozós cipőmből most éppen áttettem a munkahelyi papucsomba a betétet, mert szeretem ezt az érzést!

Irattárosként napi 8-10-12 órát dolgozom minden nap.

Zsákokat, dobozokat emelgetek, létrára fel-le.

Van olyan nap amikor 12 órából 8 órát állva kell dolgoznom. A lábam bedagad 1 óra után és a viszereim is megduzzadnak. Ezért rendeltem magamnak ezeket a betéteket.


A fiaimnak Dominiknak és Patriknak lúdtalpa van, hiába hordattunk kicsi korban egészséges, betétes cipőket.

A kisebbik fiam Dominik, az asztalos szakmát tanulja, ami sok állással jár. Bizakodó vagyok, hogy nála is beválik a betét.


Patrik informatikusként sok helyre megy ahol számítógépes hálózatokat, stúdiókat, hangosításokat épít. Létrára le-fel.....

A fiúk már használják és szeretik a betéteket.


A legidősebb fiamnak is rendeltem 44-es méretű betétet. Ő ugyanis pincér napi 12 órában dolgozik.

Sajnos neki nem volt a csomagban meg a 44-es méret. Én 2 db 41-42-es méretet kaptam tévedésből, de nem bánom, mert így a munkahelyi cipőmbe és az otthoniba is tudom cserélgetni. Patriknak, Dominiknak is jó a betét.

4 db-ot rendeltünk 16.000 Ft-ért. 4 db-ot kaptunk. 2 db. 41-42-es.

2016. dec. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
En is rendeltem mar tőlük többször is és meg vagyok elégedve a termékeikkel. Lehet azóta már fejlődtek!
2017. szept. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!