Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhat diffúz hajhullást?

Mi okozhat diffúz hajhullást?

Figyelt kérdés

Voltam fogorvosnál mert azt olvastam valahol, hogy fogászati góc okoz hajhullást. Nekem sok rossz fogam van sajnos, örökletes, el is mentem a fogorvoshoz, csinált röntgent, ő azt mondta nem lát gócot, de a fogaimat elkezdtük kezelni.Azt mondta, hogy szerinte nézzek el más orvosokhoz is, mert ő úgy látja, hogy ez diffúz hajhullás, és azt pedig csak nagy ritkán okozza góc, vagy leginkább soha.


Milyen orvosokhoz kell elmennem? Milyen a diffúz hajhullás? Mi a különbség a diffúz és a gócbetegség miatti hajhullás között? Van egy epekövem, ettől hullhat a hajam?


2015. jan. 31. 01:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászhoz menj. Diffúz = mindenhonnan hullik, megritkul.

Gócos hajhullás (ami gyulladásra jellemző) = egy-egy körülírt részen kihullik a haj, csomókban.


Diffúz: [link]


Gócos:

[link]

2015. jan. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!