Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetek 151cm és 50kg?

Hogy lehetek 151cm és 50kg?

Figyelt kérdés

Nem rég voltunk az osztállyal ilyen eü.napon és ez lett az eredményem.Tavaly 152cm voltam és 48kg.A hízást még megértem,de valahogy ez nem stimmel,mert lapos a hasam és nem vagyok tömzsi.A magasságot végképp nem,mert itthon 153-154cm-eket mérek magamnak és tavaly 152 voltam.Létezik ilyen vagy csak rosszul mértek?Lehet én is rosszul méretkezem itthon.És a súllyal mi van?Lehet,hogy nehézcsontozatú vagyok?Mert nagyob sok tejterméket eszem és kb. minden héten 1 liter tejet iszom.Vagy szerintetek ilyennek lenni megfelelő?

15/L



2015. jan. 31. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egy centi bármiből adódhat. Reggel, felkelés után pl. a gerinc az éjjeli fekvő helyzetből adódóan kinyújtózott, és ilyenkor pár centivel magasabb az ember, estére "összetorlódik" kicsit a gerinc, erősebb a hajlata és alacsonyabbak vagyunk. Hízás nélkül is lehetsz súlyosabb pár kilóval, azóta talán melled nőtt, vastagabbak a csontjaid stb.
2015. jan. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem a csontjaid,izmaid erősek.


Ha nem vagy zsíros kivülröl,akkor nincs gond

2015. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, mert az iskolákban általában dilettáns beteg emberek dolgoznak elavult módszerekkel, akik mérni sem tudnak. Engem egyszer 4 centivel alacsonyabbnak írtak be. Gondoltam magamban: WTF? Legtöbbször pedig olyan hülyeségeket mondtak a vérnyomásomról meg a szememről (kontaktlencsét hordok), hogy a hajam az égnek állt. Ha otthon van egy minőségi szobamérleged, akkor az lesz a korrekt érték. A súly miatt addig ne aggódj, amíg nem nézel ki hordónak.
2015. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A súllyal semmi gond. Az normális.

Én tavalyelőtt 152 voltam 45 kg-vel, tavaly 150 szintén 45 kg-vel, és most 151 vagyok 45 kg-vel. Nem tudom én se mink ezek a változások, de még mindketten nőlhetünk :)

13/L

2015. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még azt szeretném kérdezni,hogy mitől erősek a csontjaim? A sok tejtől?Merthogy izmom az tuti nincs!xD
2015. jan. 31. 14:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és tapasztalatból mondom, hogy a reggeli felkelés utáni magasságnövekedés max 1,5 cm, szóval ennél nagyobb differencia már mérési hibának számít. 21/F
2015. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A csontjaid elsősorban genetikai adottság miatt lehet erős/gyenge, a bolti tej nem valószínű, hogy hozzájárul ehhez, mert azokban gyakorlatilag nincs kalcium, ezért kell más úton bevinni a szervezetbe.
2015. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Egyébként nekünk sincs olyan magasságmérő.Ilyen fából készült valamin méregetem magam,amire apu írta rá a számokat.
2015. jan. 31. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!