Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Apranaxot vettem be, mivel be...

Apranaxot vettem be, mivel be van gyulladva az ínyem.13:30 körül vettem be, este kilenckor, azaz több, mint 7 órával később egy kis pezsgőt ihatok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ma már ne igyál!
2015. jan. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nem ittam. Azt írják, 8 óra múlva újra lehet bevenni, tehát gondolom, addigra azért kiürül egy szem, de azért nem kockáztattam.
2015. febr. 1. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted!
2015. febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vehetsz, csak olyan szarul leszel tőle mint a qvaélet xd (egy leendő gyógyszerész)
2015. febr. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majdnem minden szombaton fáj estefelé a fejem, de bulizni akkor is elmegyek.Mindig beveszek 2-3 órával ivás előtt egyet és ha seggrészegre iszom magam, akkor sem érzek semmi más hatást minthogy be vagyok *-2zva.
2015. febr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy egyénfüggő, de elég rendesen szét tudja cseszni a gyomor és bélnyálkahártyádat úgy, hogy napokig max pirítóson meg normaflore-on fogsz élni, és rohadtul rossz érzés amikor a gyomor és bélperisztaltikád működése közben majd széthúz a görcs annyira ég meg fáj, akár alvás közben is (legalábbis ha próbálsz közben aludni is valahogy ha esetleg sikerülne)
2015. febr. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!