Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Bent...

Tudnátok segíteni? Bent fekszem az ágyban és nem tudok aludni!

Figyelt kérdés

Mielőtt mondanátok időben próblok lefeküdni. én nekem eltolodásom van! Reggel vagyok álmos monotonon este pedig nem birok aludni. Sportolok eleget, gép kilőve, sok folyadék. Gyógyszerek a bajokra. NEM TUDOK ALUDNI! Néha azért kikapcsol az agyam (kb 6h)Mondták h sportolni kell meleg víz Szemcsepp Tea Stb. na ezek NEM váltak be. és hozzátenném hogy olyan válaszokat kérnék szépen amit lehetőleg az ágyban vagy a szobámban tudok végrehajtani az elalvásom érdekében!

Előre is Thx /Kata



#alvás #ágy #fekvés #álmatlanság #tudnátok segíteni
2015. febr. 17. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A lényeg a jó meleg szoba. Ha a szobában hűvös van, lehet rajtad akárhány paplan, akkor sem ad olyan érzetet, mint mikor maga a levegő körülötted, a fejed körül is meleg. Biztos hallottad már az álmosító meleg kifejezést. Ez a kulcsa a dolognak.

Na meg a teli gyomor. Egy nagy ebéd után is úgy elfáradunk, hogy semmi másra nem vágyunk, mint egy jó kis szundira.

2015. febr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ki is kell szellőztetni, hogy friss, oxigéndús levegőt lélegezz be.
2015. febr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én egy kicsit máshonnan közelíteném meg a dolgot. Nem csak a sportoláson és az életvitelen múlik, mennyire tudsz elaludni. Hanem azon is, ami a fejedben történik. Ez az a terület, amiről az emberek - már bocsánat - de szánalmasan keveset tudnak. Javaslom, hogy tanulj meg relaxálni illetve vannak módszerek, amivel ráveheted az agyad, hogy kikapcsoljon vagy elaltassa a tested. Remélem tudtam segíteni. Ha bármi konkrétabbra szükséged van, kérdezz!

Sok kellemesen átaludt éjszakát és friss ébredést kívánok!

2015. febr. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) és a válaszokat is köszönöm. 1. válaszolónak üzenném hogy 3 nagy takaróval alszom és kivan nyitva az ablak, eredmény semmi. Próbálkoztam mással de talán az hogy zenét hallgatok úgy, kicsit könnyebb. Tényleg meg kéne tanulnom relaxálni :D..
2015. márc. 29. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!