Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izomlázhoz hasonló fájdalom a...

Izomlázhoz hasonló fájdalom a combban?

Figyelt kérdés

3-4 napja izomlázhoz hasonló fájdalmat érzek mindkét combomban hátul-oldalt fekvő helyzetben (ha állok, akkor nem érzem). Alig tudok tőle aludni éjjel, mert minden pozícióban fáj. Ha kicsit befeszítem a lábam, akkor is kevésbé fáj, de hát úgy meg nem lehet aludni. Izomláz nem lehet, mert előtte betegen feküdtem itthon, nem erőltettem meg magam egyáltalán. Az első pár napban azt hittem, hogy a betegség miatt van, de azóta teljesen meggyógyultam, de a fájdalom nem múlt el.

Szerintetek mi lehet ez? Menjek vele orvoshoz? Nem tudom, hogy komoly-e vagy csak én reagálom túl.


2015. febr. 18. 12:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Az izomláz akkor is izomláz, ha nem mozogtál előtte. Tudod, ami úgy néz ki, mint egy kacsa, úgy jár, mint egy kacsa és

gy hápog, mint egy kacsa, az egy kacsa.

2015. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!