Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogyás-elfogadás, van remény?...

Fogyás-elfogadás, van remény? (többi lent)

Figyelt kérdés

14/l vagyok, a combom mindig is vastagabb volt és igazán nem zavart, ám 2-3 éve megjelentek a belső részén fura lila izék, mint később kiderült, striák. És utána jött a a narancsbőr. Azóta nem fürödtem strandon, és olyan ruhákat hordok amik nem mutatnak semmi. 175 cm magas vagyok, 65-70 kg. Szeretnék változtatni, de sosem volt akarat erőm. Újév óta sok vizet iszom, és kevesebb édességet eszem. A szüleim egészséges ételeket főznek.

Én nagyon igyekszem. Sosem bírtam a sportot, de tényleg. De én igyekszem kitartani. Tesi órán is. Lesz valaha valaki, aki elfogad engem így? Tudok valamit tenni? Nyárig például? Tudok segíteni? Kérlek.



2015. márc. 1. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Igyál zöld teát! (napi 2 nagy bögre, reggel, este)

Ettől gyorsabban fog átmenni rajtad az étel, és nem szív majd fel annyi mindent a szervezeted. És lelkileg is sokat segít ám! :) A lenmag is nagyon jó (napi 2 evőkanál), nyersen, teaként, más a hatása. Én nyersen eszem (nincs rossz íze, olyan átlagos, semmilyen), ez lebontja a bélben lerakódott zsírt és segít feldolgozni a lerakódott zsírpárnákat. Mozgásnak meg annyi, hogy naponta (nem kell egyszerre) de csinálj meg 50 guggolást. Első nap nagyon nehéz lesz, csinálhatod 5-vel, ahogy jól esik, csak csináld meg. Aztán 10 nap után már meg sem fog kottyanni :) A bőrödről a narancsbőr pedig ezekkel szép lassan eltűnik, ezek nem olyan nagy változások, hogy ne tudd betartani, de ezeket tartsd meg! :)

Striák ellen dermarollerrel tudsz a leghatékonyabban küzdeni, a legtöbb esetben képes akár teljesen eltüntetni :) ezt lehet otthon, vagy kozmetikusnál. Maga a kis eszköz nem drága 4-5ezer forint, ezen tűk vannak, amik apró "sebeket" ejtve, ahogy bemélyednek a bőrbe és fokozzák a kollagén termelését :)

Sok sikert! :)

16/L

2015. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
u.i.: a zöld teát magában idd, cukor, édesítő, minden nélkül... max. kis citromot facsarj bele, mást ne, mert különben nem hat! Az íze nem a legjobb, de én pl. egy idő után megszoktam és megszerettem. Gondolj a célra! :)
2015. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Martinbh válasza:
Figyu ha nem vagy retard v kretén én elfogadnálak.
2015. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Martinbh válasza:
Ugyértem ha ugy lenne.Mármi ha ismernélek.Nálam nem sokat számít az ilyen egy kapcsolatban
2015. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Martinbh válasza:
Igen utálod a sportot.de ez a leggyorsabb mód!
2015. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!