Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rossz érzéseim vannak mi...

Rossz érzéseim vannak mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Néhány napja eléggé rossz vissza térő rossz "előérzetem" van.. remegek,Félelem érzetem van,nem vagyok nyugodt.Esetleg valaki tudna segíteni? Köszönöm előre is.

15/f


2015. márc. 6. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Kettősfront van, ettől lehet ingerlékenység, idegesség, plusz telihold is most van/volt a napokban, ez is okozhat arra érzékenyeknél ilyesmit. Igyál citromfű teát, az nyugtat. Ma én is olyan belső remegést érzek, vagy nem tudom mi, de elég rossz.
2015. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Voltál ma már 1-2 órát kint a levegőn? Kellene egy kis edzés, foci, futás.
2015. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazábol igy nem vagyok érzékeny a teliholdra meg ilyenekre. nem is nagyon foglalkozok vele.. Igazábol azóta van mióta Beszélgettem egy lánnyal 1-2 órát. Eléggé megtetszett. és én is neki. hazafele menet találkoztam a volt b.nömmel. És hát ahogy megláttam eléggé ideges lettem.

és miután hazaértem akkor kezdödött ez a rossz érzés. de akkor még nem nagyon volt rossz.De most már SOKKAL rosszabb. nem tudom lehet e hozzá köze. csak már nem tudom mi lehet az oka h rosszul vagyok. :(

2015. márc. 6. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor a volt barátnőd miatt vagy rossz lelkiállapotban, gondolj inkább arra, akivel beszélgettél és megtetszett. beszélgess el valakivel a családban, hátha megnyugszol.
2015. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hmm lehetséges.. :D Majd meglátom.. addig is zöld pacsi ment
2015. márc. 6. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!