Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha 15 évesen valakinek csontrá...

Ha 15 évesen valakinek csontrákja van, az tud sportolni meg mozogni?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm akiről azt hallottam hogy csontrákja van, de sajnos nem beszél róla hogy tényleg így van e, talán csak szégyenli vagy nem akarja hogy sajnálják. A lány 15 éves és jár balettozni, kiskora óta sokat sportol és lovagol is. Ha tényleg csontrákja lenne (gondolom nem súlyos mert nem úgy tűnik hogy komoly baja lenne)képes lenne sportolni meg mindenféle mozgást csinálni?

2015. márc. 8. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem egy kicsit sántít. eü-ben dolgozok és látok azért ezt azt. volt egy nő. ő alapból mellrákos volt, csak a csontjába is adott már áttétet a daganat. emiatt gerincsebészeti műtétben részesült, mert a csigolyái összeroppantak, mert zabálta a rák a csontsejteket. amúgy meg fájdalmai is voltak alig bírt mozogni, de ez lehet a viszonylag friss műtét miatt volt. szóval szerintem akinek csontrákja van nem bírna ennyit mozogni amit leírtál. bármikor lehet egy törése(elsősorban patológiásra gondolok).
2015. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a segítséget :)
2015. márc. 8. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!