Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kifuratom a fülem felső...

Ha kifuratom a fülem felső részét (ahol már kemény) az káros lehet az egészségemre?

Figyelt kérdés
Azt hallottam vannak ilyen akupunktúrás (?) pontok, és hogyha ezeket kilyukasztják, akkor esély van rá, hogy az a szerv, amelyiket befolyásolja, nem megfelelően fog működni.
2008. aug. 26. 15:34
 1/5 anonim válasza:
75%
Az egész fül tele van ilyen pontokkal, így a puha részek is. Párom mindig ezzel zaklat, meg mutatott már fülreflexológiás könyvet is, ahol le van irva, hogy melyik pont mivel áll kapcsolatban. Engem nem nagyon érdekelet, kilövettem, és azon kívül, h be volt gyulladva nem vettem észre, h bármi bajom lenne tőle.
2008. aug. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodtan furasd ki semmi bajom sem lesz,foleg nem szervi bajod..ez olyan mintha nem szabad enni szinte semmit,mert nem egeszseges.nekem is kivan,meg a paromnak is es semmi elvaltozas :)
2008. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:D oké, köszi a válaszokat.

engem meg pont a kozmetikus [akihez mentem hogy kifurassa] beszélt le róla... szóval mondom utánajárok kicsit a dolognak :D

köszi szépen, akkor nem hagyom legközelebb lebeszélni magam :)

2008. aug. 26. 16:39
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Én is kiszúrattam a porcot, és csak annyi vele a gond, hogy néha begyullad... pl ha este nagyon elalszom a fülem vagy nagyon ráhúzom a fülbevaló hátsó részét. Ha nem bírja a füled, akkor meg egyszerűen vedd ki és visszanő a lyuk.
2008. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ami általánosan elterjedt, az nem feltétlenül normális."


Tudjátok, a zsidók irtását is sokan jó ötletnek tartották, mégse volt az.


Akupunktúrás pontok vannak a füleden, kérdés hogy melyiket találják el. Na azzal a szerveddel lehet hosszú távon problémád.

2008. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!