Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használtátok már? Mik a...

Használtátok már? Mik a tapasztalatok? (hátvarázsló)

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 11. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez hogyan müködne? Csak átverés az egész.
2015. ápr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyógytornász vagyok. Először is van olyan,hogy mágneses kezelés,eredményesen alkalmazzuk,de az pulzáló és nem statikus mágnes, mint ami ebben lehet. Ennyi erővel az iskolai mágneskockát is magadra celluxozhatod. Másodszor,nincs két egyforma gerinc,gerincprobléma,még ha az alapja ugyan az is. Ezért szakmai hiba pl.ha valaki gerinc DVD-t ad ki vagy egy sablon gyakorlatsort. Sajnos a mai világban a mozgást, az aktív nyújtást,erősítést annyira szeretik elkerülni az emberek. Még a minimális erőfeszítést sem teszik meg,félnek a legkisebb fájdalomtól is,hogy inkább megveszik az ilyen csodacuccokat és várják a gyógyulást. Van a fizioterápiában is segédeszköz,a torna során is használunk eszközöket,de az nem összekeverendő az ilyen tv shopos és társai dolgokkal. Szerintem menj el egy szakemberhez,konkretizljátok,hogy mi a te problémád és kapni fogsz egyénre szabott tervet,hogy mit tehetsz.
2015. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én nem csodát várok tőle, hanem hogy segítsen nyújtani, lazítani. Tornázom heti 2X1 órát, plusz sétálok, meg biciklizni is fogok ha a kezem helyre jön. A gyógytorna egyébként az sztk-ban nagyon gyenge...

Én is gyógytornászhoz járok, de olyan gyakorlatok is vannak amitől szétmegy a derekam később...

Most olvastam, hogy pl teljes felülést és a gyertyaszerű mozdulatokat kerülni kell, mert sérvgyártó..

Most miatta el is bizonytalanodtam..Az ok hogy balról jobbra tornázom a gerincferdülés miatt, de lehet inkább itthon fogok tornázni. Jó részét itt is tudom, plusz ott az internet, mit ne csináljak.

A másodiktól kérdezem:

2015. ápr. 11. 14:25
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, szóval: miket kerüljek ami sérvet csinálha?
2015. ápr. 11. 14:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Vagy ha van edzés sorozatod szívesen fogadom, vn rtg-n leletem, privátba be tudom gépelni.Köszi
2015. ápr. 11. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!