Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon zsírosodik a hajam....

Nagyon zsírosodik a hajam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Már mindenféle sampont kipróbáltam, de egy se segített. A hajamat egy héten általába 2x, vagy 3x mosom. Az első nap nincs vele semmi gond, de másnapra már egyszerűen annyira zsíros lesz, hogy megkell mosni. Nagyon idegesítő, hogy a második nap már lófarokba kell összekötni a hajam.Nem használok semmilyen balzsamot, vagy spray-t. Segítsetek!

2015. ápr. 15. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nemigen tudsz vele mit csinálni. Nekem is ilyen, voltam bőrgyógyásznál, nőgyógyásznál, endokrinológusnál, hajgyógyásznál, de semmi javulás. Ha gondolod leírhatom miket írtak fel nekem. Amúgy a legjobb, ha befújod szárazsamponnal vagy hajlakkal.
2015. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát az a helyzet hogy ezzel együtt kell élned mert ez a kamaszkorral jár, úgy mint a zsíros bőr és a pattanások is. Nekem ennyi idősen minden nap kellett mosnom a hajam mert mire hazaértem a suliból már undorítónak éreztem a hajam. Esetleg próbáld ki a száraz sampont, vagy hintőport dörzsölj el a tenyereden aztán a hajtövedbe masszírozd be, kicsit rázogasd meg hogy lehulljon a felesleg aztán fésüld át. Én ezt akkor szoktam csinálni amikor nincs időm vagy kedvem megmosni, de csak max. heti 2 alkalommal.
2015. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz technikával mosod. Nézz utána pakolásoknak, hátha találsz valami jót. Vagy amikor csak a teteje zsíros, és a hajvégek nem, akkor csak felül mosd meg. Az is rossz lehet, ha túl sok sampont használsz, vagy nem hígítod fel.
2015. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Ugyanez a helyzet itt is! Próbáld ki hogy hajmosás után leborítod a hajad egy doboz sörrel, hagyod egy pár percet és lemosod! Szárítja és fényesebb lesz tőle! :) nekem bejött.!
2015. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 momo02 válasza:
Az en hajam is hamar zsirosodik de pl vkinek mar attol hamar zsirosodik ha gyakran mosod es utana nehez visszacsinalni mert a hajad megszokja es mar igenyelni fogja a gyakori mosast tudom nagyon zavaro ha mar konkretan nedves hatast kelt a hajad de megprobalhatnad visszaszoktatni heti egyre. Sampont illetoen a head&shoulders es a schauma valik be en balzsamot egyaltalan nem hasznalok mert nekem az pont hogy jobban zsirositja. Es ha sokat fogdosod birizgalod vagy beletursz attol is lehet zsiros.
2015. ápr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!