Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkohol vagy drog volt?

LilithBlackmoon kérdése:

Alkohol vagy drog volt?

Figyelt kérdés
Nem kezdő alkoholfogyasztó vagyok (27 éves nő), pláne borban, mégis a legutóbbi borkóstolón olyan tünetek jelentkeztek, amelyek korábban sosem. 5 óra alatt maximum egy liter (de inkább kevesebb) bort ihattam meg összesen. Igen, kevertem, volt amelyikből csak egy-két kortyot, de ettem közben hamburgert. Tisztán emlékszem arra, hogy abbahagytam az ivást, de ahelyett, hogy egy-két órával később jobb lett volna, teljesen szétestem. Se kép, se hang, semmire nem emlékszem, állva bepisiltem, holott ameddig emlékszem még csak nem is volt gondom a mozgással,a ruhám tiszta maradt, nem estem el. Nem voltak a szokásos spicces tünetek, egyszerűen csak az elmém elhomályosodott. Élénkebb lettem,táncoltam, pedig részegen MINDIG ledőlök és elalszom. Agresszíven viselkedtem, ami szintén nem fordult még elő. Pancsolt borok vagy drog?

#alkohol #bor #tünet #drog #alkoholhatás #droghatás
2015. máj. 24. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Mások nem volt bajuk? Gondolom, nem egyedül kóstoltál. Akik veled voltak, mit mondanak? Végig láttak? Nem akart kihasználni senki sem?

A bepisilés elég durva. A többi simán lehet attól, hogy kissé megártott a pia. Talán fáradtabb voltál, vagy kevesebbet ettél, mint máskor.

2015. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Aki így kezdi "Nem kezdő alkoholfogyasztó vagyok", az valószínűleg masszív alkoholista, és jóval ötbbet ivott.


HA valóban annyi volta fogyasztás, akkor tökmindegy mi volt a többiekkel, a mennyiség elég nevetséges (4 pohár bor 5 óra alatt), így feltételezhető a drog.

2015. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Több sebből vérzik nekem ez a történet...
2015. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha állva bepisiltél, akkor hogy maradt tiszta a ruhád? :D

Nőként nekem józanul is nehéz pisilni szórakozóhelyen, étteremben, hogy úgy egyensúlyozzak a wc felett, hogy beletaláljak, de a ruhám ne legyen olyan :D

2015. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A nem kezdő alkoholfogyasztó arra vonatkozott, hogy tudom, mikor elég és mikor késő már, illetve, hogy nem először ittam, a barátnőim közül én bírom legjobban, de ennyire brutális élményem még soha nem volt, utoljára egyetemistaként rúgtam be. Sajnos egyedül mentem (cikket kellett írnom róla, mivel ismernek, lejáratásra tippelek), odacsapódtam a látásból ismert emberekhez időnként.
2015. máj. 24. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!