Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Front okozta szívproblémára...

Front okozta szívproblémára milyen gyógyszert írnak fel?

Figyelt kérdés

Viharnál van szívritmus zavarom néha.

Esetleg van valami gyógynövény jellegű szer erre?

Nem igazán szeretnék gyógyszert szedni.

A magnesium B6 nem segít semmit.

A Valeriana relaxot szedek be ilyenkor,mert félek.

Ilyenkor szinte teljesen elmúlik.

Nem értem!

Ha a nyugtatótól elmúlik,akkor lehet hogy stressz okozza....De miért csak viharnál jön elő a panasz???


2015. máj. 31. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Az idegrendszerre is hat a front. Próbálj citromfű teázni, enyhe nyugtató hatású. Azt hiszem a szervezetnek jobb mint a gyógyszer. Persze ha olyan súlyos problémák vannak belőle akkor szükség lehet nyugtatóra.

De... A kardiologiat ne hagyd ki. A szivritmus zavarnak utana kell járni, ha nincs szervi eltérés akkor baj nincs a szivritmus zavarbol egészen addig amig a tünetek nem nehezítik meg a mindennapokat.

De szerintem ennek más oka lesz ha a nyugtató segít. Ahogy írtam, a front hatással van az idegrendszerre is szóval ebből az irányból induknek el.

2015. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben.....köszönöm a segítséget!
2015. jún. 3. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!