Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fel tudnátok sorolni pár...

Fel tudnátok sorolni pár fájdalomcsillapítót erősség szerint?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy vényre kapható készítményről van-e szó vagy sem.

Ha kérhetem a Tramadolnál erősebb készítményeket is vegyünk számításba.

Valamint, hogy egyes készítmények milyen típusú fájdalomcsillapításra a legalkalmasabbak.


A válaszokat elrőre is köszönöm!



2015. jún. 3. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Javasoljuk hogy keress inkább elvonót mint új fájdalomcsillapítókat.
2015. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már megbocsáss(atok), de mit jelentsen ez a királyi többes?


Ezen felül pedig a kérésre nem válaszoltál.

Neuropátiás fájdalomra kellene a gyógyszer, Tramadolt adtak rá, de szinte semmit nem ér. Szeretném tudni milyen lehetőségeim vannak még, mert az orvosom 2 perc alatt lerázott azzal, hogy nincs más csak ez. És (már megbocsáss), ha ezt nem akarom elhinni.


Megdöbbentő, hogy néhány ember milyen stílust meg nem enged magának ezen az oldalon, javaslom kedves első, hogy a továbbiakban csak olyan kérdésre válaszolj amire tudod is a választ (talán a minősítésednek is jót tenne).

2015. jún. 3. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Oxycodon esetleg. Az a baj, hogy a nem fognak felírni neked akármit, mert valamihez meglévő betegség kell. A Tramadolból 100 mg módosított hatóanyagleadású tablettás történettel is fáj ? Ha igen, mondd el neki h fáj, kihat az életedre nem jól alszol vagy fáj az xy tevékenység. Ha elhajt, keress másik orvost. Nekem volt olyan, hogy beteg voltam és több dokihoz is elmentem amíg nem oldódott meg a bajom. (úgy vettem észre, hogy a középkorú férfi orvosok a legjobbak, ők keresik a megoldást és pontosabban dolgoznak, a női orvosok mindig csak hagytak szenvedni, illetve csúnyán félrediagnosztizáltak, vagy simán leszartak.) Én nem tudom milyen betegség ez, de érdemes lenne egy kicsit a probléma megoldása felé is kacsintgatni, ha lehetőség van rá, nem csak a fájdalmat elnyomni.
2015. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!