Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bőrgyógyász a Skinoren...

A bőrgyógyász a Skinoren krémet írta fel nekem az arcomra, mert a szám körül nagyon száraz a bőr. De ez pattanásokra való, nem?

Figyelt kérdés
A szám körül kiszokott száradni nagyon a bőr, erre a bőrgyógyász ezt írta fel, de akárhogy értelmezem a beteg tájékoztatót, ez pattanásokra van... van pattanásom is, de arra meg egy Naturland-os terméket írt fel. Merjem használni ezt a száraz bőrömre? Egyébként nem magándokinál voltam...
2015. júl. 15. 13:56
 1/1 anonim válasza:
Nekem magándoki írta fel a skinorent a pattanásaimra, eleinte úgy tűnt hogy használ, de aztán kezdtem észrevenni, hogy azok a kis foltok ahol bekentem az arcom fehérebbek mint a többi bőr az arcomon. Azóta nem használom (néhány napja) szerintem te se használd!
2015. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!